Můj profesní příběh (Radek Kilevník)

Jsem Radek Kilevník. Jsem otec a podnikatel/eshopář. Mám 4 děti a to na mě klade velké nároky, abych jim byl dobrým příkladem. Snažím se tedy umět postavit k hlavním chlapským záležistostem. Tato stránka je ale jen o jedné mojí osobnosti, které říkám Podnikatel.

S online prodejem, jsem začal v roce 2008. Do té doby jsem pracoval převážně v továrnách všeho druhu a zkoušel (spíše neúspěšně) podnikat. Měl jsem menší eshopy, měl jsem hračkárnu ale třeba i zastavárnu. Postupně jsem vyzkoušel téměř všechny platformy a pronájmy eshopů. Vždy jsem byl rád, že jsem utekl se zdravou kůží a nezkrachoval. Proto jsem se rozhodl, že si udělám vlastní systém… Systém kde bude prioritou prosperita eshopáře. Automatizace, nejnovější trendové funkce a hlavně žádná omezení.

A tak v roce 2014 vznikla firma ExitShop s.r.o. a náš systém jsme začali pronajímat také ostatním, protože víc hlav, víc ví. Dnes ExitShop využívá aktivně více než 100 firem. Za rok 2019 jsme vyrostli o 40%, za rok 2020 dokonce o 58%. Společně prodáváme v průměru zboží za 200 milionů Kč měsíčně, což je více než 300 000 objednávek. ExitShop je náš život. Pracujeme na něm každý den. Dáváme do něj denně vše, co se naučíme…

ExitShop je středobod mého podnikání. Od něj se odvíjí vlastně všechno co dělám. A já se ho držím i úmyslně, protože mým oborem, jak už vím, je eshopář. To mi jde dobře, dosáhl jsem v tom nějakého levelu a upadám do flow při práci na toto téma.

Radek Kilevník

P.S. Poslední dobou jsem si začal hrát s Canvou a baví mě tam dělat hlavně videa. Takže jsem si svůj profesní příběh, který je hlavně o ExitShopu, udělal ještě v této formě. Je to tak trochu reklama na ExitShop 🙂